EEF-CD0D121ER datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    EEF-CD0D121ER
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation EEF-CD0D121ER Capacitance: 120 uF Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L x 1.8 mm H Dissipation Factor Df: 0.06 Esr: 0.018 Ohms Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Product: Organic Polymer Aluminum - Chip Capacitors Ripple Current: 2.5 Amps Series: FD, CD, CX, UD, UE Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 20 % Voltage Rating: 2 Volts Other Names: EEFCD0D121ER